Zaznacz stronę

Podejmij wyjątkowe wyzwanie dla twórców gier w Polsce!

Tworzysz gry lub jesteś tym zainteresowany? Dołącz do maratonu tworzenia gier jakim jest GameJamPlus! To wydarzenie sprawdzi twoje umiejętności tworzenia gier, współpracy z innymi, a na koniec zweryfikuje czy potrafisz faktycznie sprzedać swoją grę!

Spotkania Twórców Gier

Tworzysz gry? Badasz je? A może chciałbyś zacząć jedno albo drugie? Wpadaj do nas na spotkanie i poznajmy się!

Ostatnia środa miesiąca w MOJO Kuchnia & Przyjaciele o godzinie 18:00.

Informacje o najbliższych wydarzeniach pojawiają się na fanpagu Lublin GameDev

Kim jesteśmy?

Lublin GameDev składa się z osób zafascynowanych tworzeniem gier. Nasza społeczność to ludzie pracujący w branży oraz tacy, którzy mają ambicje by w niej pracować.

Chcesz postawić swoje pierwsze kroki w game devie? Przyjdź do nas na spotkanie i przywitaj się z nami!

Jaka jest nasza Misja?

Fundacja Lublin GameDev powstała by zrzeszać lubelską społeczność twórców gier. Osób, które lubią i nie boją dzielić się swoją wiedzą w zakresie ich tworzenia. Od samego początku fundacja organizuje wiele lokalnych i tych mniej lokalnych wydarzeń dla osób pasjonujących się tworzeniem gier, by mogły nawiązywać nowe znajomości i wymieniać się wspólnymi doświadczeniami. Jak to określa Patryk Gałach – jedyną rzeczą lepszą od grania w gry jest ich tworzenie!

Spotkania

Nie ważne czy jesteś już profesjonalistą, czy dopiero zaczynasz swoją przygodę z tworzeniem gier – spotkania lubelskich twórców gier to idealne miejsce na poznanie ludzi, których pasją jest tworzenie gier!

Warsztaty

Chciałbyś się dowiedzieć w jaki sposób zaprojektować grę, stworzyć model, lub zaprogramować rozgrywkę? Odwiedź warsztaty, na których pod okiem specjalistów dowiesz się jak możesz tego dokonać.

Game Jamy

Marzysz o stworzeniu gry? Spróbuj tego najpierw dokonać na 48 godzinnym maratonie! W tym czasie dowiesz się naprawdę dużo na temat tego w jaki sposób powstają gry, i przy okazji znajdziesz zespół do kolejnych rywalizacji!

Nasze Projekty

Ciekawi Cię czym się zajmujemy? Aktywnie prowadzimy wiele działań, które mają na celu angażowanie przedstawicieli branży gier oraz amatorów tworzenia gier. Oto kilka projektów, w których działamy i w ramach których organizujemy wydarzenia:

LubGame Conference

Konferencja dla entuzjastów tworzenia gier w Polsce i poza nią

Global Game Jam

Chcesz stworzyć grę w 48 godzin? Wpadnij na nasz LubJam!

Game Jam Plus

Maraton, w którym stworzysz nie tylko grę, ale i własne studio!

Turniej Trójgamiczny

Jesteś uczniem szkoły średniej i chcesz się sprawdzić w tworzeniu gier?

Cyberiada

Studenci z całej Polski rywalizują w mistrzostwach tworzenia gier

Grarantanna

Gdy pandemia Ci doskwiera, siadaj do komputera!

Start w Gamedev

cykl nieodpłatnych warsztatów dla osób, które chcą dowiedzieć się jak projektować gry oraz wykorzystywać je w swoim biznesie

Skontaktuj się z nami